Aké bolo prvé predstavenie v novom, Mestskom divadle Košice?

Košice, 20. októbra 2023 - Mestské divadlo Košice 11. októbra po prvý krát privítalo svojich návštevníkov, skvelou komédiou Divadla Nová Scéna Sex pre pokročilých. Predstavenie prilákalo mnoho zvedavých divákov, ktorí prišli plní očakávania z celého regiónu.

Budova Historickej radnice v Košiciach
Budova Historickej radnice - Košice

Výnimočnú atmosféru pomáhalo vytvoriť aj prostredie Historickej radnice, ktoré vytvorilo dokonalú kulisu pre tento skvelý večer. Na javisku predviedli svoje dokonalé herecké umenie Lucia Vráblicová a Pavol Topoľský, ktorí svojimi výkonmi bavili publikum od samého začiatku až po posledný potlesk.

Predstavenie Sex pre pokročilých - Mestské divadlo Košice
Predstavenie Sex pre pokročilých
V hlavných úlohách Lucia Vráblicová a Pavol Topoľský - Mestské divadlo Košice
V hlavných úlohách Lucia Vráblicová a Pavol Topoľský

"Je to fantastické. Herecký výkon oboch hercov bol skvelý a veľmi vtipný. Videli sme už mnohé divadelné predstavenia v Košiciach, ale toto bolo niečo úplne iné. Určite sa čoskoro vrátime," povedal jeden z divákov. Iná diváčka nám prezradila: "Myslím, že táto hra bola dokonalým spôsobom, ako si užiť večer po práci a naladiť sa na ďalší deň. Predstavenie bolo krásne a škoda, že ubehlo tak rýchlo. Tešíme sa nový program, bol to skvelý začiatok!"

Zaplnené hľadisko Historickej radnice
Zaplnené hľadisko Historickej radnice

Spätnú väzbu si veľmi vážime a už teraz plánujeme ďalšie exkluzívne divadelné zážitky pre vás, milovníkov divadelného umenia. V blízkej budúcnosti sa môžeme tešiť na predstavenie Kontrabas, v ktorom si zahrá legendárny herec, pán Martin Huba, a tiež na komediálny program Prevažne nevážne s Lukášom Latinákom a jeho hosťami, Filipom Tůmom, Vladimírom Kobielskym, Mariánom Miezgom v hudobnom doprovode speváka a gitaristu Dávida Bíleka.

Program na najbižšie predstavenia - Mestské divadlo Košice
Program Mestského divadla Košice

Sledujte náš program, pretože už čoskoro vám predstavíme aj nové inscenácie na rok 2024. Ak ich nechcete zmeškať, prihláste sa do nášho newslettera, v ktorom Vám okrem zákulisných informácií prinesieme aj možnosť prednostne si zakúpiť lístky ešte pred oficiálnym začiatkom predaja.

Ďalšie aktuality